Aktuality

Poklidný den po celodenním výletu


Pavel Zolman a Fanda Havelka na bobovce
Ve středu se děti kromě túry do Polska, vypravily do Harrachova, kde byla na programu exkurze ve sklárně a další aktivity. Sklárna už ale na druhém běhu tolik netáhne, většina účastníků už tam byla několikrát, takže skupina byla docela malá. O výpravě do Polska napsal Roman Burda článek (předcházející), jehož stručný závěr byl dán fyzickým stavem horského vůdce po absolvovaných kilometrech.

Po celodenním výletu byla večer další diskotéka a táborák, na obou akcích ale bylo znát, že toho děti měly za celý den docela dost, účast i aktivita účastníků byly nízké.

Ve čtvrtek dopoledne běžel normální šachový program, tedy přednášky a turnaj, ve kterém se toho na předních místech moc nezměnilo, protože partie na prvních třech šachovnicích skončily přes bojovný výkon všech aktérů remízou.

Po obědě se část tábora vypravila na borůvky určené na borůvkové knedíky a pro dřevo na plánovaný páteční táborák. Večer normálně bývá volitelný nebo volný program, ve čtvrtek na něj došlo už odpoledne po svačině, protože na večer byla objednaná harrachovská bobová dráha, kterou jsme měli celou pronajatou od devíti na půl hodiny. Bobovka byla dobrovolná, ale pochopitelně na ní šly skoro všechny děti. Máme i fotky, ale vzhledem ke tmě jich není mnoho.

Stav táborníků snížil Pepa Rastočný, který onemocněl a i když patrně nejde o nic vážného, tak vzhledem k blížícímu se konci tábora odjel domů. Další, tentokrát plánované snížení stavu nás čeká zítra, kdy odjede trenér Vláďa Hadraba a odveze i oba bratry Zemanovy, všichni tři míří na šachové soustředění mládeže Ústeckého kraje. Vláďu na zbytek tábora nahradí proslulý trenér Pavel Chrz z Ústí nad Labem, který už do tábora dorazil.

Právě přítomno: 10 hostů a žádný člen

Kontakty

tel:
608 965 932 - Roman Burda
608 133 251 - Jan Paukert

Sponzoři

Děkujeme i všem ostatním sponzorům z řad rodičů za finanční příspěvky
a dary do kuchyně a žbrdlíkárny.