Účastníci

Děti
1.běh

Děti
2.běh

Pokoje
1.běh

Pokoje
2.běh

Skupiny
1.běh

Skupiny
2.běh

Vedoucí
1.běh

Vedoucí
2.běh

Děti - 1. běh

č. jméno nar. místo/klub Rtg. pokoj skup
1 Baláš Jan 2005 ŠK Řevnice 1000 10 B
2 Beran Jakub 2006 Sokol Bakov 1000 3 B
3 Berdych Petr 2001 ŠK Řevnice 1100 10 A
4 Burda Jakub 2006 TJ Neratovice 1000 3 C
5 Civín Daniel 2003 ŠK Zdice 1000 10 C
6 Civín Dominik 2000 ŠK Řevnice 1532 10 E
7 Drahotínská Šárka 2009 Brozany 1000 11 D
8 Drahotínský Tomáš 2002 Brozany 1000 7 C
9 Dufek Antonín 2004 Sokol M.Boleslav 1000 4 C
10 Haase Emil 2008 ŠK PORG 1000 3 D
11 Haase Pavel 2002 ŠK PORG 1796 4 E
12 Handl Petr 2004 ŠK Zdice 1250 10 A
13 Hanuš Adam 2004 Nosálov 1000 7 C
14 Hrabánek Antonín 2004 Aero Odolena Voda 1000 9 B
15 Hrdlička Jan 2002 DDM Slaný 1100 9 A
16 Janoušek Erik 2004 Mnichovo Hradiště 1000 7 C
17 Kameník Jiří 2005 Aero Odolena Voda 1000 9 C
18 Kolomazník Jiří 2004 ŠK Řevnice 1100 10 A
19 Kolomazník Ondřej 2002 ŠK Řevnice 1100 10 A
20 Kratochvíl Matěj 2002 TJ Kralupy nad Vltavou 1100 5 B
21 Krumpholc Filip 2002 TJ Neratovice 1000 9 B
22 Mach Petr 2005 Praha Kobylisy 1100 3 A
23 Maronczak Jiří 2002 Sokol Mělník 1100 7 A
24 Miksa Jonáš 2004 Dolní Cetno 1000 7 C
25 Pavela Vojtěch 2005 DDM Slaný 1000 5 C
26 Rosenbaumová Lea 2002 ŠK Zdice 1250 11 A
27 Šťastný Šimon 2006 Sokol Bakov 1000 3 C
28 Stříž Vojtěch 2002 Chess Most 1100 4 A
29 Švejdar Petr 2006 Sokol Bakov 1000 3 B
30 Švejk Martin 2004 Sokol M.Boleslav 1250 4 A
31 Syrový Lukáš 2002 Řepín 1000 7 A
32 Vaněček Tadeáš 2007 DDM Slaný 1000 3 D
33 Vebr Vojtěch 2002 TJ Neratovice 1100 9 A
34 Verner Ondřej 2005 TJ Neratovice 1000 9 C
35 Vtelenský Václav 2006 Mladá Boleslav 1000 4 C
36 Zeman Radim 2004 Sokol Bakov 1100 3 B
37 Zentner Jan 2004 DDM Slaný 1100 5 B
38 Zentner Vojtěch 2006 DDM Slaný 1000 5 D

Právě přítomno: 19 hostů a žádný člen

Kontakty

tel:
608 965 932 - Roman Burda
608 133 251 - Jan Paukert

Sponzoři

Děkujeme i všem ostatním sponzorům z řad rodičů za finanční příspěvky
a dary do kuchyně a žbrdlíkárny.