Středeční info

Třetí běh pokračoval ve středu dvojkolem. Tentokrát ve stanovený začátek dopolední partie v 10:00hod. chyběli pouze dva hráči, takže lze konstatovat, že morálka účastníků se rapidně zlepšila :-).

V úterý podvečer nás navštívil Jarda Diviš, který je táborovým pamětníkem (účastnil se v letech 1998-2005). Ráno se nabídnul, že za mě odehraje partii proti Dominikovi.

Což jsme odmítnul, protože s papírově nejsilnějšími hráči (Dominik a Pepa) se chci utkat sám a vtipně jsem tak prohodil čtvrté kolo za páté, aby můj “záskok” mohl hrát proti “slabšímu”

hráči. Já si mezitím dělal administrativní práci. Taktizování se záhy pěkně vymstilo, Jura Jardu zaříznul i přes výkonnostní rozdíl víc než 600………………….Tak Ti Jardo pěkně děkuji, zase můžeš někdy přijet.

 Odpoledne se Jardovi povedlo vyhecovat pětičlennou skupinku k výletu na Dvoračky. Někteří účastníci se totiž dosud dostali nejdál ke kiosku. Výprava nakonec překonala původní plán a došla až ke Kotelním Jámám a celkem tak ušla přes 17km. Jediným odpadlíkem byl Honza, který to na Dvoračkách otočil sám zpět do tábora.

Po večeři se hrálo ještě přeložené 4.kolo a na jeden večer si odskočil do Liberce za bývalým spolužákem Tomáš.

Zároveň musím dát na pravou míru včera zveřejněnou dezinformaci. Holky nešly do Harrachova, ale na Dvoračky a vracely se pěknou oklikou přes Rokytnici. Smekám před nimi, protože vyjít na Studenov z Rokytnice je ještě větší pakárna než z Harrachova.

Středeční jídelníček:

Oběd – bramborová polévka, vepřové s rýží

Večeře – knedlíky s vejci, šopský salát

zanech komentář