Čtvrtek

Ve čtvrtek nám opět přálo počasí, což bohužel většině účastníků je naprosto ukradené, protože s krásami Krkonoš se seznamují jen tehdy, když přechází mezi spodním a horním barákem.

 

Omladina se vrátila do zajetých kolejí a tak dopolední kolo místo 10hod. začínalo v 11:30hod.

Hanku v kuchyni posílil Lachtan, který dorazil již ve středu večer. Větší volnost v kuchyni bohužel zapříčinila, že “kuchyň” vymyslela předvečerní koupání.

Na slovní hříčku, v Jizeře – v jezeře, nalákali mě a Tomáše s Lídou. Cestou autem do Vilémova všem prozradili, že se jedná o Jizeru, ale že teplota vody není zas tak strašná. Opak byl pravdou. Po ponoření jsem si okamžitě vybavil di Capria v Titanicu a začal počítat vteřiny, zda já v té ledárně přežiji déle než on. Překonal jsem ho, ale nebylo to zásluhou otužilosti, nýbrž skutečností, že mě voda místy byla po kotníky :-). Neskutečné výkony v ledové vodě podávala Hanka, která v ní vydržela snad půlhodiny v kuse. Vtipně to okomentoval Tomáš, že ona má to teplotní čidlo víc chráněné než  mi chlapi 🙂

Zbytek tábora pojal den vyloženě odpočinkově, aby nasbíral síly na večer, což se jim povedlo.

 

I když 3.běh není zrovna moc o šachách, jediná dnešní fotografie hovoří o tom, že zde dochází občas k hodně zajímavým pozicím :-).

Čtvrteční jídelníček:
– oběd …………….. borůvkové knedlíky, čočková polévka
– večeře ………….. vepřové s mrkví, brambor
– druhá večeře….  topinky, studená mísa

zanech komentář