vzkazovník

Zde, nebo v komentářích u příspěvků můžete zanechávat vzkazy všem účastníkům tábora.

Táborový email info@sachovatabor.cz můžete používat i pro zaslání vzkazů a gratulací  dětem, včetně zasílání fotografií.

Vzkazy nebudeme tisknout, ale po večerním nástupu umožníme dětem přečtení vzkazů, menším dětem je přímo přečteme. U gratulací prosím uvádějte do zprávy, zda se jedná o VEŘEJNOU (bude přečtena na nástupu) nebo SOUKROMOU.

26 Responses to “vzkazovník”

 • Monika a Petr:

  Kdepak, já, tchýně, žádný rozvod nepodporuji.:) Navíc, ČR je opravdu malá, náhoda tomu chtěla, že Martičky teta pracuje s Péťovým taťkou, takže je vše v pořádku – tj. zůstává vlastně „v rodině“ ! 🙂 JEŠTĚ JEDNOU DÍKY MOC A PŘEJEME STEJNĚ VYDAŘENÉ I NÁSLEDUJÍCÍ BĚHY.
  PS: Ale nevím, novomanžel se celou čtyřhodinovou cestu na další tábor nepochlubil :(.

 • Havelkovi:

  Opět super zpravodajství a fotky, za které děkujeme! Alešku a Kamilko, moc gratulujeme k uhraným bodíkům a už se na Vás moc tešíme! Zítra pa

 • Nedělovi:

  Krásný slunečný den!
  fotky z bojovky a celodenního výletu jen potvrzují co bylo již psáno. Užijte si poslední den v radosti. Betynko gratulujeme ke krásnému umístění v turnaji, těšíme se na Tvoje vyprávění.
  Máma, táta, děda, babička a ještě ti dva flekáči co mi teď leží u nohou Klára a Beník. Nashle zítra!

 • Šťastní:

  Děkujeme všem dospělákům za organizaci tábora, za skvělé fotky a info. Moc zdravíme Šimona a Matěje Šťastný, užijte si zbytek tábora.Přejí babička s dědou.

 • Kafková:

  Pozdravy Vám všem, Theodorovi samozřejmě taktéž. Velká pusa k tomu. Naprosto fantastické zpravodajství a fotky, pohoda čiší ze všech stran. Tak ať Vám Krakonoš ukáže i příznivější počasí a závěr tábora užijete se sluníčkem.
  Theo, máme velkou radost, jak se daří. Tak se měj bájo a v neděli na viděnou.
  Hanka a táta

 • Romana Klikarová:

  Perfektní program a obrovské nasazení vás všech 😉

 • Monika a Petr:

  Všechny moc srdečně zdravíme a všem dospělákům velký dík za prima tábor. Už několik let se z nás vždy koncem července stávají „Studenovští závisláci“. Nedočkavě klikáme na studenovskou záložku a čekáme zpravodajství, které dokonce obsahuje stále více nových prvků – např. množství filmových šotíků (i kulturních vložek) či veršovanou kroniku :). Letos „ŠACHOVĚ počasí opravdu přeje“, tak držíme palce, ať se aspoň ke konci zhorší a užijete si více pobytu mimo budovu. Ještě jednou díky a ať jste všichni fit a máte se na 1*.

  • Petra Havelková:

   Skvělý koment 🙂 Vidím to úplně stejně, s tím rozdílem, že jsem ,,Studenovský závislák“ prvním rokem 🙂

  • Hana Pecková:

   Mám to také tak. Hned ráno se koukám, jestli mi něco neuniklo z večera, přes den průběžně sleduji výsledky a večer nedočkavě vyhlížím komentář a fotky :-D.

   • Monika a Petr:

    Jak je vidět ze vzkazovníku,, „ujetých“ je nás víc :). Držíme palce, ať si ještě dnešek na Studenově skvěle užijí.

 • Havelkovi:

  Děkujeme za skvělé fotečky a videa! Jsme rádi, že užíváte legraci i přes nepřízeň počasí! Doufejme, že se počasí už konečně umoudří, ať můžete užívat i venku. .. Kamilko a Alešku, posíláme pozdravy a velkou pusu…. užívejte ještě tábora, co se do Vás vejde! 😉

 • Šulcovi:

  Milá Aničko,
  přejeme Ti všechno nejlepší k dnešnímu svátku, hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a užij si poslední dny na táboře.
  Mamka, taťka, babička Jana a teta Dana

 • Jana Nedělová:

  Držíme Vám palce, at´ se zlepší počasí a můžete do lesů, ale zvládáte to krásně i v dešti, v domě, o to víc obdivu pro Vás všechny. Přejeme Vám všem dobrou náladu, ať vydrží!
  Betynce gratulujeme k výsledkům, které jsou podle nás, na nováčka skvělé!
  Máma, táta a babička s dědou
  Nedělovi

 • Eva Fouskova:

  Děkujeme za skvělé info z tabora.Matejovi Fouskovi posíláme pozdrav z Nového Boru, tábor si pořádně užij. Mamka, taťka a Barunka.

 • Hliněnská:

  Zdravím všechny táborníky (a že vás není málo 🙂 )
  Z fotek i příspěvků je vidět, jak si to všichni užíváte. Pro vedoucí je to jistě velká fuška a odměnou jsou jim jen ty rozesmáté tváře. (Ale nebojte, konec se blíží 🙂 )
  Držím palce, ať se počasí umoudří a nekazí vám vaše plány. Hliněnská

  Pro Marťase: Zdá se mi, že se před foťákem schováváš. A když už tě na fotkách najdu, tak pořád ve stejných kalhotách?! Pusu máma

 • Jana Machackova:

  AHOJKY všem tabornikum.Zdravim ze Zdic všechny a speciálně Matěje Machacka!!Děkuji moc za organizaci a je úžasné ze můžeme sledovat dění tábora.Díky a ať se vám všem daří ke spokojenosti všech.Vedoucím hodně sil!!!

 • Ohlídalovi:

  Děkujeme za vtipné a pravidelné zpravodajství a přejeme míň deště a víc sluníčka. Zdravíme Toma (i od Čendy).

 • Luboš Karpecki:

  Smekám před panem vedoucím Burdou – neb jeho příspěvek ve včerejším příspěvku alespoň trochu naznačuje, jak moc je nezištná produkce takovýchto show pro děti i nás, rodiče, z jeho strany náročná nejen co do okamžitého akčního vyjednávacího úsilí, nýbrž i co do obchodního talentu vynalo
  ženého ve prospěch našich dětí.
  A to nejen realizací Žbrdlíkárny (což je samo o sobě něco hodného nobelovky za reálnou pedagogiku), ale též organizačně-ekonomickým zpřístupněním tábora všem dětem, co by je šachy mohly zajímat.
  P. S. Vzkaz pro Marii a Jirku Karpecké – Váš balík dnes ráno převzala Česká pošta. Je ale adresován do rukou pana táborového vedoucího Burdy, takže jej až do jeho doručení raději nezlobte. Mobily, tablety ani nic takového v něm ale nenajdete. A o to, co v něm najdete, se spravedlivě rozdělte tak, aby zbylo i na Vaše spolubydlící. Až na to teplé oblečení. To je jen pro Vás (a Vaše nejbližší:-).

 • Kafková:

  Pozdrav pro Theodora!!!Fotky báječné, šachy taktéž suprové.Zjevně se daří a tak máme radost. Tak užívej, hodně pohody a legrace nejen Tobě, ale i ostatním!!!
  Hanka a táta

 • Šulcovi:

  Všem Kubíkům přejeme všechno nejlepší k dnešnímu svátku a užijte si zbytek tábora.
  Jinak všem děkujeme za skvělé zpravodajství a fotečky. Super.
  Šulcovi, babička a Dana

 • Nedělovi:

  Za zpravodajství a fotoreport palec nahoru je to prima 🙂
  Betce Nedělové posíláme velké pozdravy máma a táta děda a babička

 • Križanovi:

  Přejeme Kubíkovi Križanovi a všem ostatním Kubům na táboře vše nejlepší k úternímu svátku.

 • Kateřina Wolfová:

  Super komentáře u Vás na http://www…. posílám pozdravy z domova pro dvě šikovný holčičky…. Natálku a Nellinku…..

 • metlická:

  Vaše zpravodajství je supr. Matýska Fouska zdraví babička a děda z Vranova.. Tábor si krásně užívej.

 • Havelkovi:

  Děkujeme za skvělé zpravodajství z tábora, které samozřejmě bedlivě sledujeme! Alešku a Kamilko, pozorujeme Vaše výsledky, hráli jste oba moc pěkně, jste šikulky! Doufáme, že si tábor užíváte!

zanech komentář