Pondělní bojovka

(napsal Roman Burda)
Ze spojení druhého a třetího táborového běhu jsem měl z počátku strach. Nakonec se toto spojení ukázalo značně výhodné. Zatímco 2.běh po sedmé hodině ranní vstává, polovina 3.běhu touto dobou chodí spát. Zatímco 2.běh přes den „pracuje“, 3.běh spí.  Zatímco se 2.běh připravuje na noční klid, 3.běh začíná „pracovat“ a to mnohdy pod jednou pěnou…………., u barové pípy.

Na příští rok zvažuji prodej táborových balíčků, jedno dítě + jeden junior + jedna společná postel, ve které by se střídali 🙂 Po světových hitech s názvy: sdílené bydlení, sdílené cestování bychom zavedli novinku pod názvem: sdílená postel.

Přes všechny odlišnosti vyjímající se běžnému dennímu režimu, tvoří složení 3.běhu výbornou partu. Na moji nedělní výzvu ohledně přípravy pondělní bojovky zareagoval 3.běh okamžitě a připravil odpolední bojovku pro celý tábor. Bojovkou zaměstnali na pondělní odpoledne celý tábor a kromě zapojení dvou vedoucích a jednoho kuchaře nikoho dalšího k ruce nepotřebovali. Úspěšnost akce podtrhuje skutečnost, že se všichni táborníci vrátili do tábora ještě před večeří a tudíž všichni pochopili zadání bojovky a našli cestu zpět do tábora.

zanech komentář