Sobota 27.7.

Větší část soboty byla vyhrazena pro rozřazovací turnaj, který hrálo 47 dětí. Hrát nemuseli ti, u kterých bylo jasné zařazení do skupiny A (toho ale využil jen jeden, ostatní nastoupili) a pak samozřejmě nešachisté. V rozřazovacím turnaji potvrdil roli favorita Oliver Jelínek (Řevnice), který i přes jednu prohru zvítězil, na druhém místě skončil Patrik Vomela (Nový Bor) a třetí byl Michal Stejný (Brandýs nad Labem).

Po turnaji, který skončil až po patnácté hodině, byli všichni vyhnáni ven, provětrání se bylo povinné. Vybrat si děti mohly mezi vycházkami na Janovu skálu (asi 1 km) nebo na Ručičky (2,8 km), cyklisté pak zkusili zdolat trasu na Dvoračky (5 km do kopce), ale cíle nedosáhli, na některé to bylo moc.

Celý den bylo krásně, jen k večeru spadlo pár kapek deště.

Po večeři a večerním nástupu proběhla první diskotéka, jejíž účastníci si zatančili s velkou vervou.

Po večerce ještě vedoucí dlouho řešili rozdělení dětí do šachových skupin. Ty jsou nakonec čtyři (a jedna nešachová, ve které se ale také částečně trénují šachy) pod vedením Pavla Chrze, Michala Čermáka, Jaroslava Diviše, Evy Rosenbaumové a Dušana Križana, kterým ještě asistují ostatní šachoví vedoucí. Táborové turnaje se budou hrát dva, jeden společný pro skupiny A a B a druhý pro skupiny C a D.

One Response to “Sobota 27.7.”

  • Ocelákovi:

    Zdravíme do Studenova z jižní Moravy všechny táborníky a speciálně šachisty z Lysé. Bedlivě sledujeme šachové i mimošachové výkony a přejeme všem hodně zábavy a příjemné počasí.

zanech komentář