Neděle 8.8.

Ráno a velkou část dopoledne jsme byli zahaleni v mracích, což bylo ideální počasí na zahájení pravidelného dopoledního šachového programu, tedy napřed turnaj skupin A a B v jídelně a trénink skupin C a D v klubovně a na půdě a po svačině naopak turnaj CD a trénink AB.

Děti jsme do skupin rozdělovali až do noci, jako obvykle to nebylo vůbec jednoduché. Jakkoliv byla celkem jasná skupina A a dost jasná skupina D, najít rozumný předěl mezi skupinami B a C bylo tentokrát opravdu obtížné, protože dětí se střední výkonností tu je mnoho. Nakonec se nám to ale podařilo vyřešit a určeni byli i trenéři: skupinu A trénuje Míla Vanka, skupinu B Gustav Brejník, skupinu C Miroslav Körschner ml. a skupinu D Richard Sliva.

Odpoledne se vyčasilo, tak jsme mohli s dětmi vyrazit do Harrachova. Cyklisté se vydali na Mumlavské vodopády, ostatní se mohli vyřádit na trampolínách u lanovek, nebo jen tak korzovat Harrachovem. Kdo chtěl mohl zpátky na kopec jet lanovkou a to včetně cyklistů, kterým jsme kola vyvezli nahoru autem.

Večer se konala první diskotéka. Jako obvykle byl paralelně v plánu táborák, ale ten jsme nakonec zrušili, protože venku docela foukalo.

-jp-

One Response to “Neděle 8.8.”

  • Havelkovi:

    Děkujeme za skvělé zpravodajství i fotodokumentaci!
    Posíláme pozdavy z Jihlavy do Studenova.